Albion College 
   2020 MITS Indoor State Championships - 2/22/2020 to 2/23/2020    
             Bowen Field House - Eastern Michigan Univ.             
                        Ypsilanti, Michigan                         
 
Event 19  Boys Distance Medley
================================================================    
    !!MITS!!: # 10:17.67  2010        Breen Track Club              
    School                                               Finals     
================================================================    
Finals                                                              
  1 Tortoise & Hare Racing Team  'A'                   10:26.12     
     1) Darragh, Isaac 0                2) Sabolich-Yi, Brian 0     
     3) Steele, Ian 0                   4) Kessler, Hobbs 0         
  2 Explosive Track Club  'A'                          10:26.89     
     1) leman, jack 0                   2) shepherd, adam 0         
     3) phillips, daniel 0              4) zartman, hunter 0        
  3 a2 track club  'A'                                 10:32.23     
     1) Johnson, Owen 0                 2) Li, Jesse 0              
     3) Wallace, Fred 0                 4) Rennich, Owen 0          
  4 FlaminGO Fast  'A'                                 10:43.71     
     1) Hauch, Corban 0                 2) Holwerda, Carson 0       
     3) Munsey, Luke 0                  4) Senti, Ethan 0           
  5 Ann Arbor Youth Track Club  'A'                    10:47.86     
     1) Carter, Jack 0                  2) Brann, Braxton 0         
     3) Smith, Donovan 0                4) Dass, Karsin 0           
  6 Spirit of Pre  'A'                                 10:53.30     
     1) Berryhill, Emmett 0             2) Stavros, Braden 0        
     3) Van Dyke, Chris 0               4) Federonko, Joe 0         
  7 Dearborn TC  'A'                                   10:54.25     
     1) Roberts, Sam 0                  2) White, Andrew 0          
     3) Algahmi, Marwan 0               4) Frank, Charlie 0         
  8 Trinity Project  'A'                               10:55.36     
     1) Abouljoud, Bashar 0             2) Dyas, Aaron 0            
     3) Gabrion, Ben 0                  4) Abouljoud, Abraham 0     
  9 Traverse City Snow Dogs  'A'                       11:03.18     
     1) Seabase, Drew 0                 2) Arntz, Tyler 0           
     3) Ritter, Matt 0                  4) Truszkowski, Cole 0      
 10 Tortoise & Hare Racing Team  'B'                   11:06.96     
     1) Evans, Daniel 0                 2) Fry, Nico 0              
     3) Evans, David 0                  4) Young, Thomas 0          
 11 Up north track club  'A'                           11:08.52     
     1) Ancel, Johnny 0                 2) Fulk, Wesley 0           
     3) Dunne, Jimmy 0                  4) McClure, Tyler 0         
 12 Spirit of Pre  'B'                                 11:09.32     
     1) Crowner, Luke 0                 2) Brunty, Jacob 0          
     3) Codlin, Bran 0                  4) Whitton, Jason 0         
 13 Leadfoot  'A'                                      11:11.86     
     1) Bentancur, Justin 0             2) Lozano, Tyler 0          
     3) Neumann, Brady 0                4) Dinninger, Brady 0       
 14 Macomb Olympians Track Club  'A'                   11:12.84     
     1) Comfort, Dominic 0              2) Benyam, Natan 0          
     3) Vandierdonck, Tyler 0           4) Suliman, Dominic 0       
 15 Goony  'A'                                         11:13.16     
     1) Blanco, Kobe 0                  2) Brandt, Koda 0           
     3) Hillard, Hunter 0               4) Lehnst, Espen 0          
 16 Screaming Eagles  'A'                              11:16.44     
     1) Beres, Ethan 0                  2) Campbell, Nolan 0        
     3) Kromberg, Sam 0                 4) Kaighen, Cade 0          
 17 Roadrunners  'A'                                   11:17.93     
     1) Alford, Nathen 0                2) Rasmus, Grayson 0        
     3) Magley, Josiah 0                4) Wright, Zach 0           
 18 M.M.T.C  'A'                                       11:27.26     
     1) Farmer, Ferris 0                2) Schilke, Jacob 0         
     3) Yaros, Cole 0                   4) Hersch, Carson 0         
 19 The Shop Boys  'A'                                 11:35.39     
     1) Danko, Lucas 0                  2) LaDuke, Dean 0           
     3) Parr, Andrew 0                  4) Pennewell, Jack 0        
 20 Breen Track Club  'A'                              11:36.11     
     1) Hanes, Bryan 0                  2) Gibson, Aiden 0          
     3) Canty, Brandon 0                4) Myatt, Conner 0          
 21 Trinity Project  'B'                               11:38.08     
     1) Keusch, Jimmy 0                 2) Stewart, Cameron 0       
     3) Green, Patrick 0                4) Hosmer, Maxwell 0        
 22 Team Gump  'A'                                     11:44.98     
     1) Jones, Jackson 0                2) Hubert, Chase 0          
     3) Messer, Mitchell 0              4) Momber, Noah 0           
 23 Fets  'A'                                          11:58.07     
     1) Cramer, Troy 0                  2) Brown, Bryce 0           
     3) Brown, Ryan 0                   4) Armbrustmacher, Griffin 0
 24 Elite Feet  'A'                                    12:18.91     
     1) LaFreniere, Matt 0              2) Hoekstra, Nathan 0       
     3) Mayes, Drew 0                   4) Zielke, Brandon 0