Albion College 
    2020 MITS Indoor State Championships - 2/22/2020 to 2/23/2020    
             Bowen Field House - Eastern Michigan Univ.              
                         Ypsilanti, Michigan                         
 
Event 27  Boys 4x200 Meter Relay
===================================================================  
    !!MITS!!: # 1:29.39  2011        Michigan All-Stars              
    School                                               Finals  H#  
===================================================================  
Finals                                                               
  1 Track Life University (Dpal)  'A'                   1:29.31#  5  
     1) Bowens, Jeffery 0               2) Chuparkoff, Christopher 0 
     3) Brown, Dylan 0                  4) Jammeh, Muhammad 0        
  2 Motor City Track Club  'A'                          1:30.63   5  
     1) Bowens, Michael SR              2) Cross, Glenie SO          
     3) Blackwell, Jaydin SO            4) Lassiter, Greg SR         
  3 Grand Rapids Track Club  'A'                        1:31.17   5  
     1) Walker, Aquari 0                2) Nichols, Preston 0        
     3) Diaz, Benny 0                   4) Holmes, Jaylin 0          
  4 Blazers Track Club  'A'                             1:31.19   5  
     1) Sharp, Joshua 0                 2) Davis Jr., Kevin 0        
     3) Alwood, Nate 0                  4) Giuliano, Vince 0         
  5 People's choice track club  'A'                     1:32.06   4  
     1) Smith, DreSean 0                2) Watkins, Edward 0         
     3) Watkins, Matthew 0              4) Sikora, Jacody 0          
  6 Track Life University (Dpal)  'B'                   1:33.08   3  
     1) Burks, Deion 0                  2) Brown, Stephen 0          
     3) Johnson, Darrell 0              4) Knight, Jeffery 0         
  7 Tone UP Elite  'A'                                  1:33.22   4  
     1) Mitchell, Javion 0              2) Martin, Gage 0            
     3) Vroman, Tyler 0                 4) Rademacher, Jacob 0       
  8 Velocity Track Club  'A'                            1:34.66   4  
     1) Reed, Kobe 0                    2) Knox, Evan 0              
     3) Wrights, Abdul-Hakeem 0         4) Hardin, Dominique 0       
  9 Track Life University (Dpal)  'C'                   1:35.54   2  
     1) Pearson, Alexander 0            2) Williams, Lorenzo 0       
     3) Blassingame, Anthony 0          4) McCauley, JayDen 0        
 10 M.M.T.C  'A'                                        1:35.83   3  
     1) Mixon, Ryan 0                   2) Heslip, Thomas 0          
     3) Schilke, Jacob 0                4) Aboukarroum, Brandon 0    
 11 Ann Arbor Track Club  'A'                           1:35.96   1  
     1) Welch, Charles 0                2) Krishna, Varun 0          
     3) Cox, Justin 0                   4) Baird, Liam 0             
 12 Spirit of Pre  'A'                                  1:36.34   1  
     1) Stavros, Braden 0               2) Huckabone, Bobby 0        
     3) Patteri, Nick 0                 4) Winston, Caden 0          
 13 a2 track club  'A'                                  1:36.51   4  
     1) Franklin, Brenden 0             2) Li, Jesse 0               
     3) Dabney, Samson 0                4) Napier, Shamar 0          
 14 Mt. Pleasant Track Club  'A'                        1:37.32   2  
     1) Felton, Turner 0                2) Griffin, Demetri 0        
     3) Rollins, Izzy 0                 4) Taylor, Luke 0            
 15 Grand Rapids Track Club  'B'                        1:37.39   4  
     1) Veenstra, Zach 0                2) Pimpleton, Andre 0        
     3) Thiam, Charles 0                4) Young, Lawrence 0         
 16 Next Level  'A'                                     1:37.51   2  
     1) Johnson, Eshun 0                2) Moore Jr., Torin 0        
     3) Pewitt, Matthew 0               4) Wooten, Jacob 0           
 17 Michigan Racers  'A'                                1:38.08   3  
     1) Monkkonen, Colin 0              2) Hoven, Fletcher 0         
     3) Mulcahey, Joahua 0              4) Clancy, Michael 0         
 18 Team Gump  'A'                                      1:38.84   2  
     1) Landry, Chris 0                 2) Riddle, Lance 0           
     3) Volkers, Brendan 0              4) Thomas, Deondray 0        
 19 Dearborn TC  'A'                                    1:38.85   1  
     1) Macraight, Connor 0             2) Stevens, Tyson 0          
     3) Kane, Max 0                     4) Nichol, Jack 0            
 20 Greene St33l Track Club  'B'                        1:39.34   3  
     1) Henderson, Bryan 0              2) Currie-Phillips, Zhander 0
     3) Ott, Darius 0                   4) Evans, Tekeveionn 0       
 21 Elite Performance XL  'A'                           1:40.13   3  
     1) Gjorgjevski, Mikael 0           2) Craft, Eric 0             
     3) Buckner, James 0                4) Parambo, Luke 0           
 22 Greene St33l Track Club  'A'                        1:41.75   5  
     1) Culpepper, Trevor 0             2) Brackett, Jamal 0         
     3) Reuter-Gushow, Noah 0           4) Kind, Xandet 0