Albion College 
  2020 MITS Indoor State Championships - 2/22/2020 to 2/23/2020   
            Bowen Field House - Eastern Michigan Univ.            
                       Ypsilanti, Michigan                        
 
Event 29  Boys 4x800 Meter Relay
================================================================  
    !!MITS!!: # 7:59.12  2000        Ledges Track Club            
    School                                               Finals   
================================================================  
Finals                                                            
  1 a2 track club  'A'                                  7:59.27   
     1) Wallace, Fred 0                 2) Allen, Drew 0          
     3) Monte Sano, Henry 0             4) Rennich, Owen 0        
  2 Motor City Track Club  'A'                          8:00.44   
     1) Kennard, Corey SR               2) Thames, Chris SR       
     3) Flake, Josh SO                  4) Cooper, Camerie JR     
  3 Dearborn TC  'A'                                    8:06.46   
     1) Hancock, Michael 0              2) Hancock, Anthony 0     
     3) Frank, Charlie 0                4) Abdulzini, Muad 0      
  4 Explosive Track Club  'A'                           8:07.22   
     1) Zartman, Hunter SR              2) Moleski, Jaydon 0      
     3) Johnson, Blane 0                4) Bowers, Corey 0        
  5 Trinity Project  'A'                                8:11.05   
     1) Ross, Joshua 0                  2) Gabrion, Ben 0         
     3) Abouljoud, Abraham 0            4) Abouljoud, Bashar 0    
  6 Tortoise & Hare Racing Team  'A'                    8:14.38   
     1) Kessler, Hobbs 0                2) Darragh, Isaac 0       
     3) Sabolich-Yi, Brian 0            4) Steele, Ian 0          
  7 16waystc  'A'                                       8:17.51   
     1)                                 2) Rupard, Christopher 0  
     3) Harberts, Jacob 0               4) Milosavlevski, Andrew 0
  8 Spirit of Pre  'A'                                  8:17.82   
     1) Crowner, Luke 0                 2) Berryhill, Emmett 0    
     3) Brunty, Jacob 0                 4) Van Dyke, Chris 0      
  9 Explosive Track Club  'B'                           8:17.90   
     1) smith, kaleb 0                  2) leman, jack 0          
     3) Little, Shawn 0                 4) shepherd, adam 0       
 10 Mixc Speeders  'A'                                  8:22.81   
     1) Hill, Adam 0                    2) Williams, Jeremy SO    
     3) Williams, Michael 0             4) Carter, Jack 0         
 11 Breakfast Club  'A'                                 8:23.54   
     1) Horn, Mitchel 0                 2) Dugas, Alexander 0     
     3) Buckley, Cooper 0               4) Perelli, Luke 0        
 12 Kentwood  'A'                                       8:31.54   
     1) Elise, Shaka 0                  2) Masten, Zander 0       
     3) Mohamed, Hmaed 0                4) Sumaili, Imani 0       
 13 Lake Erie Striders  'A'                             8:31.98   
     1) Wilgocki, Ethan 0               2) Robinson, Will 0       
     3) Vanover, Nolan 0                4) Duvall, Cole 0         
 14 Rooted Runners TC  'A'                              8:34.57   
     1) Buchanan, Tyler 0               2) Eberhard, Kyle 0       
     3) Maxheimer, Grant 0              4) Meckstroth, River 0    
 15 Elite Feet  'A'                                     8:36.75   
     1) Richards, Hunter 0              2) Zisler, Brendan 0      
     3) Boyle, Thomas 0                 4) Kelly, Brendan 0       
 16 Breen Track Club  'A'                               8:36.90   
     1) Childers, Justin 0              2) Longe, Gehrig 0        
     3) Myatt, Conner 0                 4) Kelly, Brendan 0       
 17 Dearborn TC  'B'                                    8:37.68   
     1) Algahmi, Marwan 0               2) Roberts, Sam 0         
     3) Bean, Drew 0                    4) Roupe, Aiden 0         
 18 The North Men  'A'                                  8:40.29   
     1) Staples, Camden 0               2) Thomas, Will 0         
     3) Kachnowski, Ryan 0              4) Parker, Ethan 0        
 19 ThiccBoys  'A'                                      8:42.81   
     1) Ennen, Joshua 0                 2) Kraft, Will 0          
     3) Brennan, Ashton 0               4) Quintanilla, Mateo 0   
 20 Chariots of Fire Track Club-P  'A'                  8:44.35   
     1) Gonzalez, Andrew 0              2) Barker, Ethan 0        
     3) Schieber, Matthew 0             4) Proos, Joseph 0        
 21 Blazers Track Club  'A'                             8:52.66   
     1) Smith, Bryan 0                  2) Hobbs, Nathaniel 0     
     3) Record, Matt 0                  4) Mikovits, Johnathan 0  
 22 Breen Track Club  'B'                               8:55.76   
     1) Van Houton, Lucas 0             2) Koneru, Surjan 0       
     3) Worrell, Nathan 0               4) Williams, Zach 0       
 23 Jackalope Running Club  'A'                         8:58.16   
     1) Morgan, Tylor 0                 2) Sleeman, Jack 0        
     3) Loukotka, Jordon 0              4) Woods, Jake 0